Mundur Wojskowy Polowy Całoroczny Wz.93 Bluza + spodnie + flagi
284,00  Wybierz opcje

Mundur Wojskowy Polowy Całoroczny Wz.93 Bluza + spodnie + flagi

284,00 

Materiał: 65% bawełna, 35% poliester ( US18 )

Kolorystyka: Moro wz.93

W zestawie: Bluza, spodnie, flagi wojskowe

Model: Wz.93
Wyczyść

Darmowa dostawa przy zamówieniach od 350zł

Bezpieczne formy płatności i wysyłka

Opis

Prezentujemy Mundur Wojskowy Polowy Całoroczny Wz.93 w kamuflażu Pantera wykonany z tkaniny US 18.

W skład kompletu wchodzi bluza i spodnie uszyte w całości przez polskiego producenta.

  • Spodnie wzmocnione na pośladkach oraz kolanach są zwężane ku dołowi i zakończone gumką w celu nie przemieszczania się spodni w butach.Posiadają dwie kieszenie wewnętrzne oraz dwie kieszenie na udach. Rozporek zapinany jest na guziki.  Z tyłu znajdują się troki umożliwiające lepsze dopasowanie obwodu pasa.
  • Bluza ze ściągaczem z tyłu zapinana na guziki kryte patkami zasłaniającymi miejsce zapięcia. Na wysokości bioder znajdują się kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny.Dodatkowym atutem bluzy są liczne kieszenie zewnętrzne służące do przechowywania ekwipunku.

 

 

Mundur wz.93

Błąd pomiarowy +/- 2cm

Rozmiar Obwód bluzy w klatceDługość bluzyObwód w pasieDługość całkowita spodniDługość od kroku
S - small82-906875-8210375
S - regular82-907475-8210778
S - long82-907975-8211182
M - small91-1006883-9010375
M - regular91-1007483-9010778
M - long91-1007983-9011182
L - small101-1106891-9610375
L - regular101-1107491-9610778
L - long101-1107991-9611182
XL - regular111-1207497-10210778
XL - long111-1207997-10211182
XXL - regular121-13074103-11010778
XXL - long121-13079103-11011182
XXXL - regular131-14074111-12010778
XXXL - long131-14079111-12011182

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , , , , ,

Rozmiar 2

Long, Regular, Small

Model

Wz.93

Metody płatności:

☑️ Przelew tradycyjny na konto:
PKO BP 69 1020 3958 0000 9902 0219 4603
Krzysztof Grabowski
Pławno ul.Gidelska 41
97-540 Gidle

W tytule przelewu proszę napisać numer zamówienia.

☑️ Za pośrednictwem serwisu Przelewy24

☑️ Za pośrednictwem serwisu PayPal

☑️ Płatność gotówką przy odbiorze

 

Wysyłka:

Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 48h za pośrednictwem firmy InPost.
Do ceny zamówienia należy doliczyć koszty wysyłki.

Wszystkie zamówienia krajowe powyżej 350zł objęte są darmową wysyłką.